گذری سریع بر تغییرات اساسی لوستر

بیست سال پیش، یک لوستر یک چیز مطمئن در دو اتاق خانه – سرسرا و اتاق غذاخوری بود. خوشبختانه، صاحبان خانه‌ها و طراحان نور امروزی موانع دو اتاق را شکسته‌اند و به لوستر فانتزی مدرن اجازه می‌دهند تا به هر چیزی از اتاق خواب گرفته تا کمد دیواری تبدیل شوند.

انجمن نورپردازی آمریکا اطلاعات زیر را ارائه می دهد تا به شما کمک کند این روند را بپذیرید و خانه و نورپردازی خود را متحول کنید.

چه چیزی در مورد خانه های امروزی تغییر می کند؟
آیا می خواهید کمی سنتی را با کمی مدرن ترکیب کنید؟ مشکلی نیست، زیرا دکوراسیون امروزی یک دکوراسیون شخصیت محور و فقدان قوانین واقعی را دیکته می کند. این به نوبه خود بر نحوه استفاده صاحبان خانه از لوستر تأثیر گذاشته است.

جف دراس، مدیر شرکت آموزش و گرایش‌های صنعت با نورپردازی کیچلر، می‌گوید: «بسیاری از مردم سعی می‌کنند خانه‌های خود را کمی منحصربه‌فردتر کنند، بنابراین از لوستر چوبی فانتزی در مکان‌های سنتی فاصله می‌گیرند.

یکی دیگر از عوامل موثر در استفاده از لوستر طراحی جدید خانه است. دروس می گوید: «سرسرا دو طبقه اساساً از معماری جدید ناپدید می شود. آویزها به اتاق‌های غذاخوری نیز نفوذ می‌کنند، بنابراین استفاده از لوستر به طور طبیعی به فضاهای دیگر مهاجرت می‌کند.

پس چرا لوستر؟
در حالی که لوستر آشپزخانه فلزی دارای طیف وسیعی از سبک ها، اندازه ها و رنگ ها هستند، عملکرد لوسترها مشترکات خاصی دارند. ارتفاع و ساختار آنها به طور طبیعی چشم را به سمت بالا و اطراف اتاق می کشد و حرکت ایجاد می کند.

رنگ یا کریستال‌ها می‌توانند جذابیت بصری ایجاد کنند، همانطور که ترکیبی از موادی که بازوهای یک لامپ را تشکیل می‌دهند.

مایک هادانک، مدیر خرده‌فروشی آمریکای شمالی، Swarovski Lighting، می‌گوید: شمع‌های روشن و درخشش درخشان لوسترهای کریستالی نقاط نوری متعددی را ایجاد می‌کنند و محیطی زنده و کمتر ساکن را ایجاد می‌کنند. لوستر مدرن مشکی حس ظرافت و حال و هوا را به هر فضایی می بخشند.

کجا می توان از لوستر استفاده کرد؟
جایی که صاحبان خانه بیشتر وقت خود را سپری می کنند نیز تغییر کرده است. اتاق خواب های اصلی برخی با سقف های طاقدار گسترده به محیط های نشیمن کوچک برای آرامش و خواندن و همچنین خواب تبدیل شده اند.

حمام‌ها بزرگ‌تر شده‌اند و مکان‌های مهمان دیگر فقط فضاهای دور ریختنی نیستند. این بدان معناست که تزئین این فضاها نیز دیگر یک فکر بعدی نیست.

  • منابع:
  1. HOW TO USE A CHANDELIER IN YOUR HOME
  • تبلیغات:
  1. چگونه در ایتالیا امید به زندگی را توانستند افزایش دهند!
  2. رویت اژدهایی که درون اقیانوس آرام زندگی می کند!
  3. چرم که می تواند گوسفند را زنده کند
  4. آیا می دانستید اولین شعر نیما با نام برنج شمال سروده شد!