آراد برندینگ
خانه / بیل مکانیکی هیوندای / مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندا ۱۸۰ چیست؟

مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندا ۱۸۰ چیست؟

آیا می دانید مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندا ۱۸۰ چیست؟ بدست آوردن اطلاعاتی در خصوص بیل مکانیکی های هیوندا تا چه حد در انتخاب سایز دستگاه و نحوه کاربرد آنها تأثیر گذار است؟
بیل مکانیکی های هیوندای در سایز ۱۸۰ با مشخصات مختلف از انواع چرخ لاستیکی و زنجیری طراحی و تولید گشته اند. همچنین در سری های خط ۷ و ۹ شاهد این بیل مکانیکی ها هستیم. انواع چرخ لاستیکی این سایز در ایران با استقبال روبرو بوده و هنوز هم در انواع کارکرده و صفر متقاضیان خود را دارد. هر چقدر اطلاعات ما در مورد بیل مکانیکی خریداری شده بیشتر باشد در نحوه کار با آن به نحوی که منجر به عمر بیشتر قطعات و خود دستگاه گردد مؤثر خواهیم بود.

مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندا ۱۸۰ چیست؟

سری خط ۹ بیل مکانیکی هیوندا ۱۸۰ با زیربندی چرخ لاستیکی، دارای موتور میتسوبیشی بوده و با وزن کاری بیش از ۱۷ تن دارای قدرت موتور ۱۲۶ اسب بخار است. ظرفیت مخزن سوخت در این بیل مکانیکی ۲۷۰ لیتر و حجم باکت ۰/۷۶ متر مکعب در نظر گرفته شده است. حداکثر عمق حفاری در بیل مکانیکی هیوندای ۱۸۰ لاستیکی ۵/۴۲ متر و حداکثر دسترسی ۸/۶۹ متر می باشد.
در صورت درخواست مدل های صفر بیل مکانیکی هیوندا R180W-9S و کاتالوگ این دستگاه با همکاران ما در ارتباط باشید. ضمناً نمونه هایی از انواع کارکرده این سایز از بیل مکانیکی هیوندا موجود می باشد که بسیار تمیز و سالم بوده و با توجه به تقاضای شما معرفی می گردند.


منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید بیل مکانیکی هیدرولیکی

کارخانه تولید بیل مکانیکی هیدرولیکی

ضمینه¬سازهای اولیه بسیاری از کارهای عمرانی خود کجا ساخته می شوند؟ در متن زیر یک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *