آراد برندینگ
خانه / بیل مکانیکی هیوندای / مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندای ۵۰۰ چیست؟

مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندای ۵۰۰ چیست؟

میزان تقاضا برای سایز های مختلف بیل مکانیکی هیوندای چشمگیر است. در ادامه با مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندای ۵۰۰ آشنا می شویم.
کمپانی هیوندای تولیدات چشمگیری در صنعت ماشین بیل مکانیکی داشته و در کنار کیفیت در تنوع سایز نیز دقت ویژه ای نشان داده است. بیل مکانیکی هیوندای ۵۰۰ از جمله دهها مدل این برند بیل مکانیکی می باشد که واردات آن به ایران نیز انجام شده و در پروژه های بزرگ و همچنین معدنی دستگاهی بسیار کارآمد است.

مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندای ۵۰۰ چیست؟
بیل مکانیکی هیوندای ۵۰۰ از تولید سری های خط ۷ برند هیوندای بوده و در سری های جدید شاهد جایگزینی این سایز با هیوندای ۵۲۰ هستیم. موتور این دستگاه از برند کامینز می باشد که دارای تعداد ۶ سیلند و قدرت ۳۵۷ اسب بخار است. تیپ موتور بیل مکانیکی هیوندای ۵۰۰ همچون دیگر محصولات این شرکت چهار زمانه دیزلی با توربو شارژ و تزریق مستقیم سوخت می باشد.
مینیمم ظرفیت باکت آن ۱/۴ مترمکعب و ماکسیمم حجم باکت ۳/۶ مترمکعب در نظر گرفته شده است. این بیل مکانیکی با وزنی در حدود ۴۹ تن از حداکثر سرعت ۵/۳ کیلومتر بر ساعت برخوردار است.
از آنجا که تولید این سایز بیل مکانیکی متوقف گشته در صورت تقاضا جهت خرید انواع کارکرده و دست دوم آن با همکاران ما در ارتباط باشید.


منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید بیل مکانیکی هیدرولیکی

کارخانه تولید بیل مکانیکی هیدرولیکی

ضمینه¬سازهای اولیه بسیاری از کارهای عمرانی خود کجا ساخته می شوند؟ در متن زیر یک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *