زنی که با عروسک بافتنی دست ساز در یک ماه 100 میلیون درآمد دارد

اسباب بازی های مدرن و عروسک های کلکسیونی با طراحی پیچیده و در عین حال ظریف خود مشخص می شوند، نقاشی با لاک مخصوص مقاوم ساخته شده است.

عروسک بافتنی دست ساز از انواع عروسک ها هستند که می توانید در خانه آن ها را بسازید.

برای کلاه گیس از مواد طبیعی مانند بز استفاده می شود، کاشت مژه ها یکی یکی انجام می شود، لباس ها با دست دوخته می شوند.

در صورت نیاز تصویر، پارچه تحت فرآیند پیری قرار می گیرد، ارزش گفتن چند کلمه در مورد پیچیدگی کشیدن عروسک را دارد.

انواع عروسک های چینی به ارتفاع پانزده سانتی متر را می توان به ده یا چند مفصل لولایی مجهز کرد، گاهی اوقات چندین کلاه گیس به مجموعه وصل می شود.

نمونه هایی از پرتره های محبوب، یادآور صاحب خواننده محبوبش، بازیگر، شخصیت های خارق العاده ای با همان زیبایی و ظرافت اجرا وجود دارد.

اوج تولید عروسک های زیپی مدرن به دهه 90 می رسد، شرکت ژاپنی Volks مدل کوچک کلکسیونی Doll and Figur را عرضه کرده است.

“پیکر” موفقیت آمیز بود و یک مدل با قد 57 سانتی متر ظاهر شد (آکیهیرو انکو، سوپر دولفی، 2001)، تقریباً بلافاصله، شرکت‌های تولیدی رقیب در کره و چین ظاهر شدند، عروسک ها از نظر ارتفاع، نسبت متفاوت هستند.

اما اغلب خریداران جذب چهره می شوند، با شیفته ،نگاه، لبخند، میزان توجه به جزئیات دیگر را کاهش می دهند.

در سال 2007، عروسک Goodreau از ایالات متحده ظاهر شد، در قرن بیست و یکم، زیبایی ها به طور غیرعادی “احیا می شوند”، به نظر می رسد یک حرکت انسانی وجود ندارد که نتوانند آن را تکرار کنند.

در روسیه، مجموعه به ویژه بزرگ است: عروسک های تودرتو، بوگورودسکایا، سرگیف پوساد، اسباب بازی های گورودتس – شما نمی توانید کل را حساب کنید.

اسلاوهای شرقی قبلاً در قرن نهم – یک پرنده ، یک حیوان کوچک و یک کرم – اسباب بازی هایی از شاخه های درخت داشتند که کمی با چاقو بریده شده بودند.

سنگهای باستانی حفظ نشده اند، اما برخی از توصیفات به زمان حال رسیده است.