با پنل یخچال ساید بای ساید می توانید تلویزیون را روشن نمایید

یخچال های ساید بای ساید به دلیل درب های متقارنشان نامگذاری شده اند که یک طرح عمودی را به جای پیکربندی افقی شبیه به انواع دیگر یخچال ها ایجاد می کنند.

یک طرف برای غذای تازه (معمولاً محفظه بزرگتر) و طرف دیگر برای اقلام یخ زده است. طراحی منحصربه‌فرد دارای چندین مزیت است که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم، اما قبل از اینکه به آنجا برسیم، اجازه دهید با پاسخ دادن به چند سؤال کلیدی، اصول اولیه یخچال‌های ساید بای ساید را بررسی کنیم و همچنین قیمت سینما خانگی اسنوا را نیز بیان داریم.

یخچال های ساید بای ساید چقدر بزرگ هستند؟
برندها معمولاً یخچال‌های ساید بای ساید را در ابعاد 30، 33، یا 36 اینچی تولید می‌کنند تا آشپزخانه‌هایی با اندازه استاندارد را در خود جای دهند. مدل‌های 33 اینچی و باریک‌تر معمولاً عمیق‌تر هستند تا فضا برای ظرفیت بیشتر باز شود.

یخچال های ساید بای ساید با عرض 36 اینچ محبوب ترین گزینه در بین خریداران هستند و بسیاری از مدل ها دارای عمق مخالف هستند و فضای کف را بدون کاهش ظرفیت ذخیره می کنند.

قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم نیز به صورت آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا آنها را مشاهده و خرید نمایید.

خریدارانی که بودجه بیشتری دارند می‌توانند یخچال‌های ساید بای ساید بزرگ‌تری از برندهای لوکس و ممتاز پیدا کنند. اندازه‌ها شامل گزینه‌های 42 و 48 اینچی با تعدادی از بیشترین ذخیره‌سازی مواد غذایی برای یخچال در بازار است. (برای خواندن اینکه کدام برندها این اندازه ها را ارائه می دهند به خواندن ادامه دهید.)

یک یخچال ساید بای ساید چقدر غذا می تواند نگه دارد؟
فریب ظاهر باریک یخچال ساید بای ساید را نخورید. در بیشتر موارد، این یخچال ها به همان اندازه، اگر نه بیشتر، از همتایان خود نگهداری می کنند. بسته به برند و مدل، می توانید یخچال های ساید بای ساید با ظرفیت ذخیره سازی بین 18 تا 29 فوت مکعب پیدا کنید.

لازم به ذکر است که قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ نیز به صورت ارزان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

2. سازماندهی آسانتر فریزر

از آنجایی که اقلام یخ زده را می توان در قفسه ها به جای سبدها مرتب کرد، کاربران می توانند اقلام یخ زده را با دید بهتری سازماندهی کنند. به این ترتیب، هرگز گوشت تخفیف دار یا سبزیجات منجمدی را که در حین فروش تهیه کرده اید، فراموش نمی کنید.

3. یخچال های ساید بای ساید فضا دوست هستند

طراحی درب عمودی در یخچال ساید بای ساید نسبت به سایر درب های یخچال باریک تر است که می تواند یک مزیت بزرگ در آشپزخانه های تنگ باشد. با فاصله کمتری که نیاز است، یخچال‌های ساید بای ساید را می‌توان در برش‌های کابینت یا آشپزخانه‌های دارای جزایر با نگرانی کمتر در مورد مسدود شدن یا برخورد درها با کابینت‌های اطراف نصب کرد.

قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت را با مراجعه به وبسایت این مرکز می توانید جویا شوید.
 • منابع:
  1. 5 Top Side by Side Refrigerators Ranked From Low to High

 • تبلیغات: 
  1. تاثیر درخت بادام هندی برای درمان بسیاری از بیماری ها
  2. لیموهایی که خلق و خوی افراد عصبی را بهبود می دهند
  3. مزایا و معایب محصولات پلاستیکی
  4. استفاده از خمیر دانه های کنجد خام در محصولات مختلفی مانند دسرها